78 سه شنبه,29 خرداد 1403 | 11:05 سیامک راشت نیا

امضای تفاهمنامه همکاری سیمیدکو و شبکه بهداشت و درمان خواف

امضای تفاهمنامه همکاری سیمیدکو و شبکه بهداشت و درمان خواف

طی این تفاهم نامه مقرر گردید شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد در راستای تقویت بخش بهداشت، درمان و سلامت شهرستان خواف و از محل بودجه مسئولیت های اجتماعی خود نسبت به تامین ریالی پروژه تغییر کاربری اورژانس قدیم بیمارستان 22 بهمن خواف به بخش ipd اقدام نماید.

به گزارش تجارت، معدن و فولاد: آیین امضای تفاهم نامه ساخت بخش ipd  بیمارستان 22 بهمن شهر خواف، با حضور مهندس عباس پور فرماندار شهرستان خواف، مهندس محمود لندی مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد، علی اکبر شاه قاسی مدیر شبکه بهداشت و درمان خواف، قائم مقام و مدیران منابع انسانی و امور اجتماعی و روابط عمومی سیمیدکو در محل سالن جلسات فردوسی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد برگزار شد.

طی این تفاهم نامه مقرر گردید شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد در راستای تقویت بخش بهداشت، درمان و سلامت شهرستان خواف و از محل بودجه مسئولیت های اجتماعی خود نسبت به تامین ریالی پروژه تغییر کاربری اورژانس قدیم بیمارستان 22 بهمن خواف به بخش ipd اقدام نماید.

گفتنی است این پروژه که با حمایت سیمیدکو و توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواف به مرحله اجرا رسیده است ظرف مدت 2 ماه و در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

لینک کوتاه: https://mtn.ir/n/78
آخرین اخبار